PEĻŅA BEZ PIEPŪLES. Kā viss darbojas?

1. Sistēmas iepazīstināšana

2.Vairāk par sistēmu “Ivara signāli”. Kā to izmantot un tā priekšrocības.

3.Kā sākt darbu ar “Ivara signāli” sistēmu.

Lai varētu strādāt minētās sistēmas ietvaros, jums ir jāizdara šīs lietas:

 1. Saņemt manu informāciju par nākotnes valūtas tirgus cenām;
 2. Atvērt aktīvo tirdzniecības kontu pie brokera, un aktivizēt signālus;
 3. Sāciet darbu.

Kā visu izdarīt -> skatiet detalizētāku instrukciju zemāk.

1.Solis.Piekļuve tirgus analīzei.

Jums jāreģistrējas lapā “Ivarsa signāli”.

1.Atveriet mājas lapu www.tehniska-analize.darbsmajas.com un noklikšķiniet uz “Reģistrēties un saņemt signālus”

2-1

2.Atvērsies reģistrācijas veidlapa,

2-2

tajā ierakstiet savu e-pasta adresi, obligāti to pašu, kuru izmantojāt/izmantosiet , atverot tirdzniecības kontu pie brokera, pretējā gadījumā sistēma Jūs neatpazīs.

Pēc tam izdomājiet un ierakstiet, un vēlreiz atkārtojiet savu paroli (parolei ir jāsastāv no vismaz 8 simboliem, burtiem un cipariem)

3.Kad viss ir gatavs, noklikšķiniet uz“Reģistrēties” (skat.att. augstāk).

4.Pirmo reizi, kad pievienosieties, redzēsiet, lūk, šādu informāciju

Tagad jums būs nepieciešams noklikšķināt uz “Jums ir jāreģistrējas, izmantojot šo saiti un jāveic depozītu pie Ivara Jansona norādītā brokera, tikai tad jūs iegūsiet pieeju signāliem” un atvērt tirdzniecības kontu, kā arī ieskaitīt naudu.

Kad jums būs aktīvs tirdzniecības konts pie manis rekomendēta brokera, un jums būs licence izmantot signālu sistēmu, jūs redzēsiet informāciju par to, kā tuvākajā laikā mainīsies valūtu kursi valūtas tirgos.

2-3

GRIBU VĒRST JŪSU UZMANĪBU UZ TO, ka šo informāciju saņem tikai tie, kas ir gatavi aktīvi tirgot valūtu tirgū (t.i. atvēra tirdzniecības kontu pie brokera un ienesa tirdzniecībai nepieciešamo naudas summu).

Lai varētu izmantot signālus, ir vajadzīgs datu plūsmas pakalpojums no valūtu biržas. Tiešu pieeju pie šādiem datiem parasti neviens nedod, tos var iegūt tikai lietojot brokera pakalpojumus. Taču, ne arī visi brokeri sniedz tirgus datu pārdošanas pakalpojumus uz citām sistēmām.

Reģistrējieties ar brokeri tikai ar saiti, kuru atradīsit, pirmo reizi izveidojot savienojumu ar signālu sistēmu

 

2.Solis.Tirdzniecības konta atvēršana un signālu sistēmas aktivizēšana

1. Pēc pierakstīšanās signālu sistēmā noklikšķiniet uz saites “Jums ir jāreģistrējas, izmantojot šo saiti un jāveic depozītu pie Ivara Jansona norādītā brokera, tikai tad jūs iegūsiet pieeju signāliem”

2. Formā ierakstiet savus datus un spiediet „Open Account“ 3.Savā e-pastā meklējiet vēstuli no brokera.4.Atvēris vēstuli jūs atradīsiet savu pieteikšanās informāciju. Spiediet uz “Go to Personal Cabinet”

5.Dažas sekundes pagaidiet, līdz ielādēsies lapa. Spiediet uz “Login”6. Tad ievadiet savu pieteikšanās informāciju un spiediet uz”Login”7. Spiediet uz “Invest Real Money” 8. Izvēlēties summu, kuru vēlamies pārskaitīt uz savu tirdzniecības kontu un noklikšķinām uz “Continue”9. Ierakstām pieprasīto informāciju. Visu aizpildot nospiežam pogu “Заплатить”SVARĪGI

Mazākā depozīta summa ir 350 eiro, bet, ja ir iespēja, es ieteiktu sākt ar 500 Eiro. Tad būs mazāks risks ar katru darījumu un varēsiet izmantot stratēģijas “darījumu sērija” priekšrocības. Turklāt, ar lielāku depozītu rodas papildu privilēģijas, skatīt vairāk:

1) stratēģijas „Darījumu sērija“ aprakstā >>> www.darbsmajas.com/darijumu-serija.html )
2)īpašais piedāvājums “Kā dubultot savu algu internetā?”>>>  www.darbsmajas.com/divreiz-vairak-naudas.html

5.Pārlādēsies lapa un savu ieskaitīto naudu redzēsiet platformas augšpusē.

STARP CITU,

Šim brokerim ir spēkā visās Eiropas Savienības valstīs, un viņam jāievēro ES direktīvas “MiFID“, kuras ietvaros tiek regulēta finanšu pakalpojumu darbība un tās uzturēšana visā ES. Tas nozīmē, ka brokeris atrodas ES oficiālo iestāžu uzraudzībā, tāpēc viņam jārīkojas godprātīgi, un jānodrošina piemērota klientu datu aizsardzība.

Ja vēl joprojām jūtaties nedroši par to, ka jūsu bankas kartes dati kaut kādā veidā var tikt izmantoti, es ieteiktu iegādāties atsevišķu karti, kurā līdzekļu atlikums būs ierobežots tiktāl, ciktāl tajā brīdī gatavojaties maksāt kādam, un visu citu pārējo laiku to saglabāt tukšu. Visiem šādiem darījumiem ir ļoti ērta un uzticama interneta banka Netteler. Vairāk informācijas, kā izmantot šo banku, jūs varat izlasīt šajā lapā: Internetbanka >>

6. Pēc tam, kad esat piereģistrējies signālu sistēmā un Jums ir aktīvs konts pie brokera, sazinieties ar mani pa e-pastu.

Lai varētu Jums saņemt licenci signālu aktivizēšanai, man vajag zināt Jūsu elektroniskā pasta adresi un Profile ID  (tirdzniecības konta numuru). Bez tam, Jums ir jāieskaita ne mazāk kā 350 eiro tirdzniecībai.

 

3.Solis.Reāls darbs valūtu tirgū.

1.Vispirms atveriet informācijas sistēmu “Ivarsa signāli“. Noklikšķiniet uz Pieslēgties un, ievadot savus datus, pieslēdzieties pie sistēmas.3-22. Nedaudz uzgaidiet, kamēr atjaunosies informācija sistēmā “Ivarsa signāli”. Kartē M10 informācija no valūtu tirgus tiek atjaunota un sniegta ik pēc 10 minūtēm, M15- ik pēc 15 minūtēm, H1 – ik pēc stundas.

Par katru valūtu pāri tiek sniegta šāda informācija3-3

P.s. Gadījumā, ja Jūs vēl neesat atvēris tirdzniecības kontu, vai jums nav naudas šajā kontā, jums ir jāreģistrējas un jāienes nauda, tikai tad viss darbosies

3.Tad atveram tirdzniecības platformu (ejiet uz www.darbsmajas.com/platform.html ) un spiežam „All platforms“ –> “BO Platform”4. Atbilstoši ar informāciju par signāla mēs veicam darījumus tirdzniecības platformā

 1. Izvēlamies valūtu pāri.
 2. Izvēlamies darījuma beigu laiku.
 3. Ierakstām ieguldījuma apmēru.
  • Paraugā jūs redziet 100 procentu ieguldījuma apmēru un 100 EUR ieguldījuma summu. Jūs sāciet ar mazāku summu. Procenti tiek aprēķināti izmantojotdarījumu pārklāšanās principu. Plašāku skaidrojumu par to, kam ir vajadzīgs šis cipars, jūs atradīsiet stratēģijas Darījumu sērija” aprakstā.
 4. Vērojam cenu. Tad, kad cena kļūst tāda, kāda tā ir norādīta sistēmā “Ivarsa signāli”, veicam darījumu (pārejam uz nākamo soli).
 5. Atkarībā no tā, kāda tendence veidojas, noklikšķinām uz sarkanās vai zaļās pogas:
 1. Ja informācijā par valūtu pāri rāda ,noklikšķinām uz zaļās pogas CALL
 2. Ja informācijā par valūtu pāri rāda , noklikšķinām uz sarkanās pogas PUT

 

Ļoti svarīgi.

 • Ja kurs pieaug, cenai jābūt tādai, kāda tā ir norādīta vai mazāka.
 • Ja kurss krīt, cenai jābūt tādai, kāda tā ir norādīta vai lielāka.

3-6

4. Solis. Nopelnītās naudas izmaksa

1.Tirdzniecības platformā spiežam uz sava uzvārda un tad izvēlamies “Withdraw funds” 2. Ierakstām naudas summu, kas tiek izmaksāta; Ierakstām nepieciešamo informāciju un spiežam”Submit”

3. Naudas pārvedums notiek dažu dienu laikā.

Papildus informācija

Visus, kuri izmanto manas aprakstītās metodikas bināro opcionu tirgošanā, aicinu pievienoties klubam “Bināro opcionu treideri. Šī ir slēgta grupa facebook tīklā.

PIEDALĪŠANĀS GRUPĀ IR BEZMAKSAS, bet tajā tiek pieņemti tikai tie, kas tiešām tirgo.

Grupas Facebook tīklā adrese: https://www.facebook.com/groups/874319959284914/

FB


Comments

PEĻŅA BEZ PIEPŪLES. Kā viss darbojas? — 149 komentāru

 1. Vai ir iespējam pieslēgt opciju ka darījumi notiek automātiski? Vsi arī visi jūsu signāli ir jāveic manuāli?

  • Nē, automātisku darījumu šeit nav. Un es pat nerekomendētu to darīt, jo kā jau kaut kad senāk rakstīju, tirgojoties vajag izvērtēt ne tikai, ko rāda dažādi indikatori, bet arī ekonomikas jaunumus. Bet tādas programmas, kuras attiecīgi reaģētu uz visiem svarīgākajiem ekonomikas paziņojumiem, es nekur neesmu manījis.

 2. nezinu interesanti protams.tikaj man slikta pieredze no tā visa.kā zināt ka šī arī nav tāda kompānija,kura pec tam neatdos naudu.esmu saskāries ar idb treiding,naudu neatdeva.tagat 5000 ielikti treide 5000.pilnīgs ārprāts ne kompanija.domāju arī naudu neatdos.nezinu ko domāt.

  • Vajag strādāt ar tiem brokeriem, kuri ir pārbaudīti. Bez tam, vajag zināt, ko dari. Neesot vajadzīgiem līdzekļiem, labāk nesākt.

 3. 500.euro jā var stradat.bet tad nebūs liela marža un ja atvērt vairāk darījumus.marža var neisturēt mīnusu.man liekās lai reāli varētu noraut kušu vajag ne mazak par 2500 eiriki.ar indeksiem šeit var strādāt?vai tikai ar valūtu?

  • Signālu sistēmā tiek radīta informācija tikai par valūtām, bet brokera platformā ir vairāk instrumentu, ar kuriem varat tirgoties. Starp tiem ir arī indeksi.
   500 eiro ir mazākā summa ar kuru iespējams sākt. Ja vēlaties sākt ar lielāku – visas iespējas. Ja vēlaties, lai kapitāla pārvaldīšana būtu pareiza, nevajadzētu pārsniegt katram darījumam ieteikto summu.

 4. Sveiks, Ivar!

  Palasot komentārus un tavus sniegtos video, nesapratu vienu lietu- video tu parādi un pats pasaki, ka pāris stundu laikā, nopelni pāris simtus, bet Ditai tu saki, ka 500Eur lielu depozītu, ja viss izdodas kā tam jābūt nepilnu divu mēnešu laikā var divkāršot- kā tad tur īsti ir?

  AC,

  • Ir cilvēku, kas nopelna arī vairāk, bet viņi arī vairāk riskē. Šeit es runāju par mazliet piesardzīgāku plānu, kurā naudas pieaugums nav tik straujš.

 5. Labdien Ivar.
  Jau kādu laiku vēlos izmēģināt šādu iztikas pelnīšanas veidu, bet nevaru saņemties veikt pirmos soļus, jo baidos, ka jau pirmajā reizē zaudēšu visu savu naudu. Ņemot vērā to, ka pirmo depozītu, pēc Jūsu ieteikumiem, vēlos veikt 500 eiro apmērā, man būs jāņem aizņēmums no bankas, bet, ja to daru, nevēlos “iegrābties” un palikt parādos. Tātad, šādā gadījumā mans jautājums ir šāds: Cik ilgā laika posmā, pieņemsim, ar depozītu 500 eiro apmērā, var atpelnīt šo summu?

  • ja viss notiek kā plānots, šādu summu palielināt divkārtīgi var nepilnu divu mēnešu laikā. Taču pēc šīs metodes var strādāt arī ar mazākām summām.

 6. Paldies ,IvarJanson,par Jusu informaciju un godigo attieksmi pret iespejamiem klientiem ,manuprat jus esat pirmais,kurs pasaizliedzigi grib palidzet reali nopelnit .
  Diemzel,man ir bijusi neveiksmigi meginajumi pelnit ar negodigiem brokeriem un Jusu informacija man ir parsteidzosa,es noteikti parskatisu Jusu ieteikumus.
  Kada ir Jusu attieksme jeb ir kada informacija par Maximarket ?
  Ieguldiju mazliet depozitu ,izlasiju klientu atsauksmes un apstajos…

  • Nu ētisku iemeslu dēļ ne par vienu kantori, ar kuriem nestrādāju, es neko nekomentēšu. Bet principā, ja izvēlaties brokeri, skatieties, lai tam vismaz būtu licence un strādātu tirgū ne mazāk kā gadu.

 7. Labdien Ivar.Saki lūdzu Tradeo (kur kopē darījumus)un IQOption ir divas dažādas lietas vai ne?Vienā tu kopē,otrā pats strādā,tā vai ne?Vai ir iespējams reģistrēties un strādāt abos?Vai tas ir atļauts?Un kurš no šiem veidiem ir mazāk riskants.Paldies.

  • Sveiki, Jums taisnība, tradeo un IQoption ir atšķirīgas sistēmas. Tradeo vari kopēt citu veiktos darījumus, vai strādāt pats, kā arī vērot citus, bet ar IQoption citus cilvēkus neredzi un viss ir jādara pašam. Risks ar vienu, gar ar otru ir vienāds. Vispār skatieties, ar kuru sistēmu Jums pašam strādāt būtu vienkāršāk.
   Un jā, varat reģistrēties un strādāt abos

 8. Sveiks.Esmu jau reģistrējusies iqoption, bet lai tiktu pie signāliem man vajadzētu savu esošo kontu dzēst, un reģistrēties atkārtoti?

 9. Sveiki.
  IQoption, Interactive Option, Banc De Binary. Vēl šeit atradu 24option. Kuru, man, kā iesācējam labāk izmantot? Varbūt varat īsumā izcelt kādus plusus-mīnusus katrai no tām?
  Paldies

  • labdien,
   Signālus atbloķē tikai ar InteractiveOptions, Banc De Binary vai IQoptions. Visi šie trīs brokeri pēc principa ir līdzīgi. Banc De Binary un IQoption var darīt darījumus par 1 eiro, taču Interactiveoption sistēma darbojas mazliet ātrāk. Bet pēc būtības, kuru no tiem izvēlēsieties, atšķirība nav. Taisnība, ik pa laikam šie brokeri piedāvā dažādas papildu akcijas saviem jaunajiem klientiem. Tāpēc galvenajā sistēmas aprakstā pievienoju to brokeri, kura piedāvājums šobrīd ir pats labākais. Bet 24option ir domāts darbam ar tuneļa metodi. Taisnība, arī pie 24option var strādāt, izmantojot signālus, tomēr viņi nedod licenci signālu aktivizēšanai. Taču šī brokera plus ir tas, ka pie viņiem viss ir latviešu valodā, bez tam viņiem ir visi profesionālam darbam nepieciešamie līdzekļi. Otrkārt, pie viņiem ir klasiskā forex platforma, ne tikai optioni. No citiem maniem minētiem brokeriem, klasikā forex platforma ir tikai Interactive Option.

  • Kad klients atver kontu pie IQoption, man pašrocīgi viņam signāli ir jāieslēdz, bet, ja ar Interactive Option vai Banc De Binary – tie tiek pieslēgti automātiski. Taču signālu kvalitāte paliek nemainīga

   Lai varētu Jums saņemt licenci signālu aktivizēšanai, man vajag zināt Jūsu elektroniskā pasta adresi un tirdzniecības konta numuru. Bez tam, Jums ir jāieskaita ne mazāk kā 250 eiro tirdzniecībai.
   Atsūtiet man savu e-pasta adresi, tirdzniecības konta numuru un ekrāna attēlu (screenshoot) ar operāciju vēsturi no IQoption.

 10. Svieki.

  Kāpēc tieši ar 250 EUR ir jāsāk? Kāpēc es nevaru ielikt 20 EUR un ismeģināt tavus signālus?

  • Beidziet jokoties. Varat arī neiemaksāt depozītu, taču samaksāt 500 eiro maksu par licenci un izmantot signālus. Tagad licences maksas nav, taču signāli tiek doti tikai tiem cilvēkiem, kas ir nolēmuši strādāt nopietni.

   Bet par 20 eiro Jūs labāk nopērciet sev lētu vīna pudeli 😀

 11. Sveiki,es domaju ieguldit naudu pie Interactiveoption brokera,pieprasit demo kontu izmeginat visu tavu ieteikto ,un ja neiet es tak varu savu naudu no turienes savakt neko nezaudejot?

  • Protams, jā! Varēsiet izņemt pārskaitīto naudu atpakaļ jebkurā laikā, kad tikai vēlēsieties.

  • Uzrakstiet man personīgu vēstuli, kurā vietā iestrēgāt…Domāju, ka kaut ko darāt tā kā nevajadzētu. Visam vajadzētu uzlaboties.

 12. Sveiki, interesējos vai ir kāda tirdzniecības platforma kura ļauj ieskaitīt no sākuma mazāku summu par 250 eiro?
  Un otrs jautājums ir par naudas izņemšanu, vai tur arī nav kāda minimālā summu nepieciešams sakrāt vai arī kāds cits “āķis” lai naudu izņemtu?

  • labdien,
   Diemžēl nē, mazākā summa ar kuru var sākt ir 250 eiro..Bet izņemot, mazākā summa ir 50 eiro. Šādi nosacījumi ir uzstādīti tāpēc, ka tiek veikti starptautiski pārvedumi un citos gadījumos būs lielāki maksājumi bankām nekā pārskaitāmā summa.

 13. Sveiks! Ivar tad sanak ta kad tu pats liec no savas kabatas un nopelni to ko esi pats ievietojis sava konta utt! Es isteniba nesaprotu to jegu!!

 14. Sveiki! Neesmu parliecinata vai saprotu pareiz par tirdzniecibas laikiem.Dzivoju Londona,kur ir 2 st starpiba no Latvijas.Ja pie brokera laiks ,piemeram, ir 9 pm ,tad man jastradaa ar so laiku,bet mans laiks buus 4 pm????

  • Paskatieties kādu laiku rāda Jūsu dators (attēlā atzīmēts ar ciparu 1), tad, kad atjaunojas signāli (attēlā atzīmēts ar skaitli 2), cik pulkstens šajā laikā ir pie brokera (attēlā atzīmēts ar skaitli 3), kā arī kādam ir jābūt darījuma beigu laikam (attēlā atzīmēts ar skaitli 4). Skatieties, ar cik stundām atšķiras brokera laiks (3) un signālu (2), kā arī Jūsu datora laiks (1). Tad vajadzētu būt skaidrāk.

  • Šādā gadījumā nokļuvis maksāšanas sistēmā izvēlaties “Citas norēķinu sistēmas” un sekojiet tālākiem sistēmas norādījumiem. Vai ir otrs variants. No sava bankas konta veiciet pārskaitījumu uz zemāk norādītiem rekvizītiem. Un kad būsiet veicis maksājumu, uzrakstiet man vēstuli (email: ivars@darbsmajas.com) kā arī atsūtiet man maksājuma kopiju. Līdz ko nauda ienāks pie mums bankas kontā, es uzreiz pagarināšu Jums signālu abonamentu.

  • ja vēlaties izmantot signālus, tie noteikti ir jāaktivizē saskaņā ar instrukciju, kuru redzat šajā lapā

 15. Sveiki.Esmu iesaceja.Izvelejos tunela metodi.Jau divas dienas pavadu loti daudzas stundas investing.com bet ne reizi nav izveidojusies situacija kad ir tris neitrali.Tas notiek loti reti???

  • Attiecībā par neitrālo tendenci, cik bieži to gadās “noķert” vēl nav skaidrs. Dažreiz netrālo tendenci izdodas noķert pāris reizes dienā, bet dažreiz tā nemēdz būt pat visu nedēļu.

  • nezinu vai pareizi sapratu jautājumu.
   Kad strādāsiet ar klasiko forexu, tad var. Bet strādājot ar optioniem, darījumi tiek atvērti uzreiz

   • nu cik zinu teoriju tad atliktie dariijumi atveras sasniedzot cenu kas norādita kā atlikta darījuma atvēršanās cena, resp., darījums var atvērties , pašam treiderim neesot pie datora. drusciņ nesaprotu kas ar optioniem atšķirīgs un kā tas darbojas tīri tehniski

    • Galvenie principi, vai strādājat ar klasisko forexu vai ar optioniem, ir tie paši (domāju tos veidus ar kuriem analizē tirgu). Atšķiras tikai darījumu atvēršanas un aizvēršanas veids. Klasiskajā forexā viss notiek tāpat, kā jau teicāt, optionos darījums tiek atvērts uzreiz, uzspiežot tikai uz pogas. Otrkārt, darījums tiek aizvērts pienākot noteiktam laikam, nevis sasniedzot tam atbilstošu aktīva kursu. Un treškārt, šeit tiek investētā konkrēta naudas summa katrā darījumā. Nav sviru un nav lotu. Tāpēc ar opcioniem strādāt ir vienkāršāk un saņemamā peļņa lielāka.

 16. Labdien Ivar, palasiju cilvēku atsauces un viena dāma vārdā Sandra Jums jautāja par noteikumiem kadi ir izstājoties protams ka noteikumu nav , bet kā ir ar dokumentiem ko brokers pieprasa uzsākot šo darbošanos? Kur ir garants ka nosūtītie pases kopija vai citas personu apliecinošas dokumenti tiks iznīcināti? Protams Jūsu atbilde būtu :” Ja Jūs ejat uz banku tad Jums arī prasa dok.bet šajā gadījumā tas ir internets un tā ir attālinātā saziņa kur mēs viens otru neredzms. šajos saitos sazinoties ar brokeriem pa skyp pat tur viņi neparāda savas sejas. Ja jau godīgs brokers un darbības veids, kāpēc skyp slēpt savu seju?

  • Nezinu kāpēc viņi nerāda sejas. Sarakstoties skypā es viņu bildes redzu. Bet par Jūsu personas datiem, tad visas šīs lietas ir stingri reglamentētas ar Eiropas Savienības direktīvu. Ir noteikumi, kā visus šos datus apstrādat, glabāt un iznīcināt. Lielāko risku es šeit redzu bankas kartes dēļ. Tomēr, tam es izmantoju interneta bank Neteller.

 17. Vēlētos uzināt sekojošu informāciju. Daži treideri piedāvā tā saucamo “robotu” ar kura palidzibu var tirgoties. Pieļauju, ka robots ņem vērā daudzus faktorus un tadejādi var gūt lielāku un galvenais stabilāku peļnu, protams ja robots”strādā” klienta labā. vai šajā platformā ir iespējams “iedarbinat” robotu?

  • Var. Bet strādāt ar robotu neiesaku. Ir faktori, kurus robots novērtēt nevarēs. Vienīg, ja varētu kaut kā noteikt, lai robots strādā tik ar konkrētām valūtām.

 18. Ivar! Visās biržās tirgo valūtas, dārgmetālus, izejvielas utt. Kurā biržā tirgojas ar binārajām opcijām? Kāda ir tās mājaslapa, kur to var apskatīties?Jo rodas jautājums kur binaro opciju brokeris nem naudu lai izmaksātu treiderim nopelnīto? Ja FOREX brokeris saņem komisiju par darījumiem biržā, tad Binārais brokeris pelna tikai ja treideris zaudē? Ludzu izskaidro!

  Ar cieņu, Māris

  • Šeit mēs darbojamies ar izvēles darījumiem (opcioniem). Brokeris nopelna no valūtu pārdošanas cenu starpības (tāpat kā bankā, visticamāk, ka pamanījāt – valūtu pārdod dārgāk nekā iepērk).
   Turklāt izvēles darījumus pērk tie, kuriem ir nepieciešamas lielas valūtu summas, lai atskaitītos par precēm. Ieguvuši opcionu (izvēles darījumu), viņi apdrošinās pret valūtu svārstīšanās risku, bet kopumā viņiem jāsamaksā noteikta summa (līdzīgi kā pērkot apdrošināšanas polisi).
   Brokeris individuāliem investētājiem ļauj veikt likmes salīdzinoši nelielām summām (līdz 7000 USD), kā tie, kuri pērk lielus valūtu daudzumus, samaksā par opcioniem lielas summas. Tātad, pat arī izmaksājot laimēto mazajiem treideriem, viņam kaut kāda starpība paliek.

   Kā darbojas opcijas un kas tie ir varat izlasīt šajā lapā
   https://www.norvik.eu/lv/options?print=1

   Ir dažas pamata biržas ar kurām strādā šie brokeri. No turienes tiek ņemti visi dati. Atšķirīgas biržas strādā dažādos laikos, tad tiešām vajag zināt katras biržas darba laiku, lai varētu salīdzināt vai cenas ir pareizas. Biržu darba laikus varat apskatīt šeit http://forex.timezoneconverter.com/?timezone=Europe/Riga;

  • Nepiekasies pie viena burta 😀 Tagad nevaru atrast kur, bet S burts var būt kļūdas dēļ (klaviatūrā A un S burti ir blakus).

 19. Kāds ir labākais laiks tirdzniecībai un vai tāds ir? (rīts, pusdienlaiks, vakars, no cikiem līdz cikiem?) Vai arī tam nav nozīmes, un tirgošanās būs vienlīdz veiksmīga jebkurā pieejamajā laikā?

  • Ja godīgi, tad patstāvīga laika, kad vislabāk veikt darījumus nav, vajag katru dienu apskatīt ekonomikas jaunumu kalendāru. Kad strādājat tikai ar tehniskās analīzes metodi, darījumus vajag veikt tikai tad, kad nav publicējami jaunumi.
   Vislabāk nogaidīt vismaz pusstundu pēc ziņu publicēšanas, un kad paliek pusstunda vai mazāk līdz cita jaunuma publikācijai, arī netirgot. Kā un kur uzraudzīt ekonomisko ziņu kalendāru, jūs atradīsiet šajā aprakstā http://darbsmajas.com/tunela-metode.html

   bez tam, neiteiktu tirgoties tajā laikā, kad darbu tikai uzsāk birža (biržu darba laikus adradīsiet šajā adresē http://forex.timezoneconverter.com/?timezone=Europe/Riga;), jo arī tad mēdz būt dažādas svārstības, kuras ilgst no 15 min līdz stundai.

 20. Kādi ir noteikumi, ja pēc mēneša, pus gada, vai vēlāk vēlētos pārtraukt šo peļņas iespēju? Vai tiktu ieturēta nauda, piemerots sods vai arī kas cits? Vai varēs aiziet no šīs sistēmas tik pat vienkārši kā ienākt?Ir dzirdēti visādi gadījumi, tāpēc vēlētos būt droša un saņemt informāciju par visiem “zemūdens akmeņiem”, ja tādi ir.
  Un cik lieli tad varētu būt Jūsu ieturētie procenti no peļņas pēc pus gada? Baidos, vai vispār man tas viss atmaksāsies ja piemēram kādu mēnesi nopelnu zem 30 eur…sanāk ka nevarēšu nemaz samaksāt Jums tos 30 eur un kur nu vēl par procentiem runājot…
  Paldies

  • Nav nekādu noteikumu, lai izstātos no šīs darbības. Nepieciešams tik pārskaitīt naudu no tirdzniecības kontu uz savu kontu. Pēc kāda laika Jūsu konts tiks izdzēsts automātiski.

  • Labdien
   kad reģistrēsieties brokera lapā, lai atvērtu kontu, būs iespēja izvēlēties, kāda valūta būs Jūsu kontā. Kādu valūtu izvēlēsieties, tāda arī būs. Nav svarīgi vai pamata valūtu Jūsu kontā būs eiro vai dolāri, viss notiek tāpat. Tomēr, ja dzīvojat Latvijā, labāk izvēlēties eiro, jo tad nevajadzēs papildus mainīt valūtu izņemot no konta nopelnīto.

 21. vai varu izmantot Jūsu piedāvāto programmu “Ivara signāli” mēnesi bez maksas pie citaa brokera un tad ja viss ies veiksmīgi, tad jau maksāt kā iepriekš minējāt pa 30 eur mēnesī par progrmmas lietošanu?

  • darbam ar citiem brokeriem var izmantot manus signālus, bet informāciju ir pieejama tikai, ja ir izveidots konts pie viena no manis norādītiem brokeriem

  • Šo atsauksmi uzrakstīja viena mana kliente, ar kuru komunicēju tikai caur e-pastu. Bet, kad viņa atsūtīja ne savu bildi, kā es to varēju zināt?

  • Lai varētu izmantot signālus, ir vajadzīgs datu plūsmas pakalpojums no valūtu biržas. Tiešu pieeju pie šādiem datiem parasti neviens nedod, tos var iegūt tikai lietojot brokera pakalpojumus. Taču, ne arī visi brokeri sniedz tirgus datu pārdošanas pakalpojumus uz citām sistēmām. Šāda lieta ir tikai pie InteractiveOptions un Banc De Binary.

  • . Dati tie ņemti no biržas. Bet pieeju pie datiem piešķir brokeris. Signāli ir balstīti uz bīdāmiem vidējiem rādītājiem, RSI un Stohastic oscilator indikatoriem.

 22. kāds lielākais skaits likmju ir bijis bez peļņas? ( un ka tas vispār ir iespējams, ka visu darot pēc signaliem ir neveiksmīgs darījums?) vai risks ir tikai uzliktās likmes apjoms? piemēram, ja es uzlieku likmi 20eur, tad pie neveiksmīga iznākuma es zaudēju 20 eur vai es varu zaudēt lielāku summu?

  • Ja viens no darījumiem bija nesekmīgs, vienmēr var veikt darījumu sēriju un ar pēdējo veksmīgo darījumu atgūt pirmo darījumu zaudējumus. Ja darījums ir nesekmīgs – zaudējat tikai to, kas bija investēts tieši konkrētā darījumā, bet, ja izmantojat pogu “sell” tad zaudējumi mēdz būt daudz mazāki, jo tad atgūstat daļu no investētās summas. Pie manis vairāk kā divi-trīs nesekmīgi darījumi pēc kārtas nekad nav bijuši.

   • Bez tam, izmantojot manu signālu programmu ir iespējams strādat daudz profesionālāk. Tam vajag iemācīties “nolasīt” ko nozīmē tās līnijas (skat. attēlu zemāk).

    Par to būs izveidota arī video pamācība

  • viss atkarīgs no esošās depozīta summas un tā, cik liela pieredze Jums ir. Sākumā darbojoties ar minimālajām summām, nevajadzētu uz daudz ko cerē. Bet ilgākā laikā iegūstot pieredzi un pakāpeniski palielinot summas, tiešām var no tā iztikt

 23. Signāli protams ir labs palīglīdzeklis jebkuram tirgotājam. Tie tiešām labi darbojās. Bet vislielāko risku rada opciju tirgošana. Ja netirgotu opcijas, bet veiktu darījumus ar valūtu, darījumu varētu aizvērt ātrāk vai vēlāk. Tādā gadījumā iespējams pagaidīt, līdz sanāk peļņa vai neļaut peļņai samazināties gaidot, kad opcija aizvērsies. Īpašas neveiksmes gadījumā var pagaidīt ari astoņas stundas, vai diennakti, vai līdz nedēļas beigām vai pat divas nedēļas. Katram pašam protams jāizvēlas, varbūt nedēļas laikā var nopelnīt vairāk, ja darījumu noslēdz uzreiz.

  • Pie brokeriem ir šāda iespēja: var aizvērt darījumu pašrocīgi, tad, kad Jums šķiet, ka ir atnācis pareizais laiks. Vajag tikai pajautāt, lai brokeris Jums pieslēgtu “Klasiskā forex” iespēju, ja Jums jau tādas nav.

 24. Sanāk, ka tas ivarsasignali ir tāda kā alternatīva tām programmām ar kurām var tos custom chart taisīt, un tad skatīties kur ir jēga tradeot un kur nav ?

  BTW lietojot ivarsasignali ir kada garantija, vismaz 90% kaut ko dabūt plusā ? Lasiju, ka ļoti daudzi pazaudē naudu ar 24option..

  • Ja mākat pats izmantot grafikus un veikt analīzi, tad mani signāli Jums var kalpot kā papildu līdzeklis, lai apstiprinātu savus secinājumus. Par signālu uzticamību – ir publiski publicēti visi iepriekšējie signāli un tur pats variet apskatīt rezultātus. Bet par to, ka kādam ir neveicies ar 24option, tam iemesli var būt daudz un dažādi. No savas pieredzes, vēl, kad strādāju bankā, varu pateikt, ka visbiežāk neveiksmes iemesls ir tas, ka cilvēki uzsāk kaut ko darīt un tie nestrādā pēc kādas metodes, vai arī viņi padodas emocijām un vēlas dienas laikā kļūt par miljonāriem. Strādāt vajag konsekventi

 25. Būtībā ja pareizi tiek ievēroti darījumu norādījumi, tad lielākai daļai no darījumiem ir jābūt ar mums pozitīvu iznākumu, pareizi? Kādas ir tipiskākās iesācēju kļūdas?

  • Principā tā sanāk. Ja visu darāt konsekventi, tad lielākai daļai darījumu vajadzētu būt pozitīviem. Taču ir vairākas kļūdas, kuras dara treideri iesācēji. Par tām esmu sagatavojis rakstu, kuru tuvākajā laikā atradīsiet (varbūt jau esat lasījis) savā e-pastā.

  • Nekādi nevaru to komentēt. Mana dotā norāde pie brokera interactiveoption uzreiz atver reģistrācijas lapu, kuru vajag azipildīt, lai varētu atvērt tirdzniecības kontu. Bet tā adrese, kuru norādījāt Jūs, ir brokera Interactiveoption interneta lapas titullapa. Atšķirība tik tāda.

    • No kuras valsts reģistrēsieties, atšķirību nav. Svarīgi, lai būtu no Eiropas savienības valstīm un atvērdami kontu reģistrējoties caur manu norādi, jo manā norādē ir kods, ar kuru brokeris saprot, ka esat man konsultējamais klients.

 26. Sveicināti, Ivar! Esmu ieguldījis pirmo depozītu Interactive options brokeru saitā un tikko sāku tirgot valūtu kursa opcijas pēc Jūsu signāliem.
  Mani nedaudz mulsina tas, cik strauji mainās kurss, un es nēesmu pārliecināts, ka daru visu pareizi. Vairākas reizes noskatījos Jūsu pamācību, bet man vēljoprojām nav pilnībā skaidrs tas, kurā brīdī ir jāuzsāk darījums. Saprotu, ka tas jādara tad, kad summa ir tāda, kā norādīta signālu datos, un ar pogām put un call jāparedz, vai kurss celsies vai kritīsies. Bet es jau divas reizes esmu zaudējis minimālo summu, un nezinu, vai tas ir tādēļ, ka neizprotu šo sistēmu, vai arī Jūsu izstrādātās programmas signāli nav spējīgi paredzēt 100% pareizi. Lūdzu Jūs paskaidrot man kā iesācējām:

  1) Kad signālos būltiņa pie valūtu pāra ir zaļa un rāda uz augšu, tas nozīmē, ka summa kļūs lielāka vai mazāka? Vienīgo reizi, kad es nopenīju, biju tad, kad, nospiežot pogu call, es paredzēju, ka cena celsies, nevis kritīsies, un darījums bija sekmīgs. Manuprāt, pēc Jūsu pamācības pēdējās piebildes sanāk otrādi –

  “Ļoti svarīgi.

  Pirms nospiežot pogu “APPROVE”, pārbaudiet, vai ir attiecīga valūtu pāra cena tirgū (“Rate”). Tai jābūt tādai, kāda tā ir norādīta valūtu tirgus informācijas sistēmā:

  Ja kurs pieaug, cenai jābūt tādai, kāda tā ir norādīta vai mazāka.
  Ja kurss krīt, cenai jābūt tādai, kāda tā ir norādīta vai lielāka.”

  2) Otra lieta, kas vieš šaubas, ir tāda, vai pie tādā kursa svārstībām vispār ir iespējam, kaut ko paredzēt ilgtermiņā, pat, ja tā ir tikai desmit minūtes.

  Būšu pateicīgs, ja sniegsiet atbildes uz šiem primitīvajiem jautājumiem.

  • Sveiki, kad bulta pie signāla rāda uz augšu, tas nozīmē, ka tās valūtas pāra kurss celsies. Ja bulta rāda uz leju – tas nozīmē, ka kurss kritīs. Attiecīgi par likmēm – ja kursam vajadzētu celties, tad veicot darījumu vajag pagaidīt, lai tagadējais kurss būtu pēc iespējas zemāks. Bet runājot par prognozēm, līdz ko ilgāku periodu izvēlamies, to prognoze ir drošāka. Precīzāku atbildi uz šo jautājumu varēsiet atrast A. Smirnov grāmatā “KĀ NOPELNĪT BIRŽĀ”. Skatieties 27-45 lapaspusēs. Bet pašu grāmatu variet nolādēt šeit –>

 27. Sveiks, Ivar!
  Saki, lūdzu, kur var redzēt, ka šī brokeru sabiedrība ir reģisrēta oficiālā reģistrā. Atrodu licences nr., bet ne oficiālo reģistru, kur varētu nočekot pati. Paldies jau iepriekš.

 28. Sveiks Ivar, man ir viens jautājums, kura atbildi noteikti grib zināt visi iesācēji. Proti, kāda ir iespēja zaudēt visu sākuma kapitālu? Teiksim tos pašus 250 €/$ ?

  • Sveiki,
   Tada iespeja ir tikai tada gadijuma, ja uzreiz veiksiet 250 eiro darijumu. Ja darijums ir neveiksmigs, jus zaudesiet visu vai tikai dalu darijuma investetas naudas. Tapec iesaku Jums no sakuma stradat ar mazakam summam, bet palielinat tas rekomendeju tikai tad, ja Jums jau ir mazliet zinašanas un pieredze un Jusu tirdzniecibas rezultati ir stabili.

 29. Sveiki Ivar,

  Man jautājums es jau sen esmu reģistējusies pie Banc De Binary. Vai tavi signāli darbosies ja es reģistrēšu to e mail ar ko reģistrējos jau lielu laiku atpakal Banc De Binary?

  • Jums nepieciešams atvērt jaunu kontu pie brokera ar manu norādi, tikai tad darbosies signāli un redzēsiet informāciju.
   Ja Jums jau ir konts, tas uzlieciet pārlūkā INCOGNITO režīmu un atveriet jauno kontu ar manu norādi ar citu e-pastu, bet veco kontu, kad no tās ir izņemta visa nauda, aizveriet.

 30. Sveiks Ivar. Liekas ka Jūsu signālu lapa – programma negrib srādāt, jo piereģistrējoties domā nu jau ~ 20 min. un liekas ka nebeigs.

  • Paskatieties tagad, signāliem vajadzētu darboties. Pēc tam, kad Jūs sakārtojāt visas formalitātes ar brokeru, vajadzīgs laiks, līdz sistēma apmainās ar datiem un aktivizējas signāli. Bet, ja pustundas laikā pēc pārbaudes apstiprināšanas signāli vēl nedarbojas, rakstiet man uz e-pastu.

 31. Sveiks Ivar!

  Jautājums.
  Dzīvoju LV. Plānoju darboties no LV. Neteller karti taisīt labāk EUR vai USD? Vai tam nav nozīmes? Konts man ir Banc de binary, bet liekas ka atvēru EUR kontu. Gan jau ka var nomainīt konta valūtas.

  • Sveiki!
   Kamēr Latvijā vēl nebija ievesti eiro, strādāt ar ASV dolāriem bija kaut cik labāk, jo tiem bija labvēlīgāks valūtas kurss kā eiro. Taču tagad būs vienkāršāk, ja visi konti – gan pie brokera, gan bankā NETELLER būs eiro valūtā. Tad vienkārši nevajadzēs veikt valūtas maiņas un nevajadzēs bankām maksāt nodokļus par valūtas konvertēšanu.

 32. Tomēr kāda jēga jums dod visiem izmantot ienesīgu instrumentu, ja jūs pats varētu to izmantot?

  • Tajā visā ir divi momenti:
   1) tie, kas tirgojas valūtu tirgū, viens otram nav konkurenti, jo visi darbojas starptautiskajā tirgū.
   2) Par šīs manas programmas izmantošanu plānoju atskaitīt nodokli. Pirmais mēnesis ir bezmaksas, pēc tam 30 eiro mēnesī, un vēl pēc pusgada būs iespējams vienoties par konkrētiem procentiem no Jūsu saņemtās peļņas. Mans mērķis ir pārdot savas programmas abonementu, lai es varētu gūt kaut kādu peļņu pat tajās dienās, kad pats netirgošos. Tāpēc arī palielu daļu biržā nopelnītās naudas esmu investējis šajā sistēmā.

  • Ar nodokļiem viss kārtībā. Tos vajag maksāt. Ja Jums ir darbs, tad pietiek tikai deklarēt papildus gūtos ienākumus un no tiem samaksāt aprēķināto nodokli, bet ja nestrādājat, tad Jums vajadzētu piereģistrēties kā pašnodarbinātajam. Bet ja nevēlaties darīt ne vienu, ne otru, tad visas bankas operācijas vajadzētu veikt tikai caur Neteler banku.

 33. Sveiks Ivar,
  Esmu jauniņais! Pēdējā laikā no “pop-up” baneriem izlasīju beidzot visu informāciju un jautājums ir vai esi kaut kādā veidā saistīts ar K.O. no ****, kurš pārstāv www.****.com/ mājas lapu un piedāvā stipri līdzīgu trading, tikai ar akcijām? Jeb tie ir konkurenti?
  No Tavas reklamētās mājas lapas darbsmajas.com es saprotu, ka tirgojies, jeb pareizāk sakot likmes signālus Tu pasniedz tikai valūtām?
  Būšu pateicīgs par atklātu atbildi!:)
  Ar cieņu, Vilnis.

  • Sveiki,
   To cilvēku es nepazīstu, bet to, vai viņa metode ir uzticama, var pārbaudīt vienkārši – uzdodiet viņam pāris sarežģītākus par valūtu tirgu, un pēc atbildes redzēsiet, vai viņš tiešām kaut ko saprot, vai arī tikai izliekas par tādu.
   Es pārsvarā darbojos tikai ar valūtām, bet man ir arī nedaudz akcijas. Akcijas pērku tikai no tiem uzņēmumiem, kuru darbību es izprotu (man ir saprotami viņu pakalpojumi vai arī pats esmu viņu produkcijas lietotājs) un kuri pastāvīgi maksā dividendes. Izvēloties tādus uzņēmumus, vislabāk izmantot B.Graham grāmatā “Prātīgs investētājs” aprakstīto metodiku.
   Bet, darbojoties ar akcijām, jūs nekad neiegūsiet tādu peļņu kā valūtu tirgū. Turklāt, vēl nekad nav bijis tā, ka kādas valūtas kurss kļūtu vienāds ar nulli (nu, vienīgi ja pavisam izzustu tā valsts). Un, darbojoties ar valūtām, peļņu var saņemt pastāvīgi – neatkarīgi no tā, kāds ir valsts ekonomiskais stāvoklis. Tie, kuri darbojas valūtu tirgū, nekad nesaka, ka ir „ekonomiskā krīze”. Viņi saka – „pienācis laiks darījumam PUT 😉

 34. Sveiks Ivar! Ieinteresēja Tavs piedāvājums un man radās vēl daži jautājumi. Rakstiji, ka var Tev rakstīt uz e-pastu, tomēr nekur to neieraudzīju.Gaidīšu info. Pateicos.

  • Mana e-pasta adrese ir ivars@darbsmajas.com. Parasti e-pastu pārbaudu vienu reizi dienā, ja nesēžu pie darījumiem un nepavadu laiku ar ģimeni, vai arī esmu kaut kur izbraucis kādās darīšanās. Bet uz vēstulēm vienalga agrāk vai vēlāk atbildēšu.

 35. Šodien netirgo ,Бинарные опционы, vai tad ir ierobežojumi? Es šodien 25.04. tikai reģistrējos, bet izmēģināt nevaru

  • Tas tā ir tāpēc, ka nedēļas nogalēs tirgošanās nenotiek. Brokeri un biržas strādā tikai darba dienās.

 36. Sveiki tajau visa latvija butu bagata no sis sistemas.Un tew Ivar par katru piesaistito klientu nak kautkads % )

 37. Ivar, ja tu parādītu kādu izmaksas skrīnu, piemēram par aprīli, tad cilvēki būtu gatavi ieguldīt naudu! Ja protams ir ko izmaksāt! 🙂

  • Izskatās, ka nekas cits Jums neliekas interesants, kā tikai skrīnšoti ar pierādījumiem…
   Kā vēlaties…

   • Sveiki.
    Un ja nav noslēpums – cik % ieturēja “Interactive Options” par šo pārskaitījumu?

    • brokeri nopelna no cenu starpības starp valūtām. Līdzīgi kā bankā – pērk par dažiem centiem lētāk, pārdot dārgāk (angļu valodā to sauc par spredu). Jo vairāk aktīvo tirgotāju, jo vairāk darījumu viņi veiks, līdz ar to pie viņiem apritēs lielākas summas, un automātiski būs lielāki ienākumi.

     • Vai pareizi sapratu – ja, piemēram, Jums uz brokera konta ir 5000 eur, Jūs izdomājat pārskaitīt uz savu banku 4000 eur, tad pēc šī pārskaitījuma veikšanas Jūsu brokera kontā būs 1000 eur?

     • Jā. Sapratāt pareizi. Ja kontā bija 5000, tad izmaksājot 4000, paliks 1000

 38. Vēlos visiem pateikt, ka viss ir reāli un pa īstam, bez apmāna. Summu kuru jūs ieskaitat savā depozītā jau nav obligāti jāabgroza, lai stāv, sākumā sistēmu varat pārbaudīt uz papīra pierakstot iznākumus, un beigās varat secināt, darboties vai nē, ja nē, skaitat naudu atpakaļ uz savu karti un viss.
  Lai veicas katram, kurš nolēmis piedalīties!

  Veiksmi vēlot Ainārs!

 39. šādos gadījumos labāk rakstiet man uz e-pastu. Komentāru rubrika šajā lapā ir vairāk paredzēta, lai izskaidrotu, kā viss darbojas, bet ne tam, lai pārbaudītu, vai šie komentāri ir reāli 🙂

 40. Viss jau ir labi,Ivar! Bet manuprat prieks pirmas reizes,lai uzticetos sistemai parak liels depozits ir javeic,lai piedalitos saja sistema! :((

  • Valūtu tirgus brokeri, kuriem ir biroji Latvijā, prasa vēl lielāku depozītu. Lielākai daļai no tiem, lai varētu sākt darbu, nepieciešami vismaz 1500-2000 eiro

 41. sveiks Ivar! klau vai tu nevarētu izlikt kādus skrīnus ar izmaksām no brokera, kas ir bijušas nesen, lai varētu mierīgāku sirdi likt naudu iekšā!

  • Labdien. Naudas izmaksu no šī brokera es veicu uz neteller. Viss ir labi ar to. Vēl nav gadījies, ka neizmaksātu. Skreenshot esmu ievietojis filmā, kuru redzējāt pirmajā manas tīmekļa vietnes lapā

 42. Sveiks Ivars,
  iedodiet lūdzu iespēju pārliecināties par jūsu sistēmu, kaut ar demo uz trīs mēnešiem. Tikai tādā gadījumā vairums cilvēki būs gattavi atvērt kontu un pārskaiīt naudu jūsu brokerim. Vai tāda iespēja pastāv?

  • Vienu mēnesi manus signālus varēsiet izmantot bez maksas, pēc tam es par tiem emšu maksu (30 eiro/mēnesī) un pēc pusgada vienosimies par procentiem no jūsu ienākumiem

   Bez tam brokeris dod demo (tikai vajag uzrakstīt caur live chat, lai varētu dot pieslēgumu demo kontam), tātad visu varēsiet izmēģināt neriskējot.

    • Tā ir taisnība, vajag ielikt naudu (veikt depozītu), bet šī nauda ir nepieciešama tikai Jūsu pašu apgrozījumam, tirdzniecībai

 43. Sveiki ja pashlaik man nav iespeja iemaksat nadu pec kada laika man bus vel tada iespeja teiksim pec nedelas vai divam! :)?
  Un ja es iemaksat vareshu tikai 250$ ar to nebus pa maz? beigas vel to pashu zaudeshu))

  • var sākt ar minimālu 250 USD depozītu, bet, ja ir iespēja, es ieteiktu sākt ar 500 USD. Tad būs mazāks risks ar katru darījumu un varēsiet izmantot stratēģijas “darījumu sērija” priekšrocības. Turklāt, ar lielāku depozītu rodas papildu privilēģijas, skatīt vairāk. >>http://www.darbsmajas.com/kontu-veidi.html

 44. Ir jautājums. Kāpēc jūs,piemērā, nepirkāt uz 1000 eur, bet tikai uz 100 eur?
  Ir kaut kāds risks? Peļņa taču būs vairāk

  • Ieguldot vienmēr ir risks. Ja veic precīzi pēc metodikas, tas kļūst mazāks. Tomēr viena svarīga lieta šajā darbībā ir riskēt saprātīgi, līdz noteiktajam līmenim. Kopā ar manām vēstulēm saņemsiet sīkākus paskaidrojumus par to. Tomēr jau iepriekš varu pateikt, ka vislabāk ir,kad visu vienlaicīgi atvērto darījumu summa nepārsniedz 15 -30 procentus no esošā kapitāla.

   • Sveiks!Ivar

    Par risku pastāsti lūdzu-kas tas par risku?
    Ar ko, tad īsti riskē?
    Vai var būt tā, ka zaudē visu depozītu vienā 20 eur darījumā?

    • labdien!
     Bez šaubām, risks pastāv, tāpat kā jebkurā citā uzņēmējdarbībā. Turklāt, tur, kur peļņa ir diezgan liela, arī risks ir lielāks. Darbojoties ar binārajiem opcioniem, Jūs riskējat ar to naudu, kuru ielikāt, izveidojot darījumu. Ja darījums nenes peļņu (ir neienesīgs), tad zaudēsiet visu vai arī daļu no šīs darījumā ieguldītās naudas, bet atlikusī Jūsu esošā depozīta daļa netiks skarta. Tātad, izveidojot 20 eiro lielu darījumu, Jūs maksimāli riskējat ar 2o eiro lielu summu. Tāpēc sākumā iesaku noteikti veikt tikai minimālus darījumus un tikai pēc tam, kad iegūsiet vairāk zināšanu, tad darījumu summas varēsiet palielināt.

 45. Sveiks Ivar un Jūsu komanda. Pastāstiet cik liela iespēja vispār tā ir?
  Vai šī nav kārtējā krapšana?

  • Es saprotu, ka es esmu viens no pirmajiem Latvijā, kas stāsta par šādu metodi. Es ieteiktu vienkārši pameklēt internetā vairāk informācijas par forex tirdzniecību, un tad Jūs zināsiet atbildi 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.