Visbiežāk uzdotie jautājumi par signālu sistēmu

Vislabāk signālus izmantot ar to brokeri, kura norādes varat atrast, pievienojoties sistēmai – tieši, strādājot ar rekomendēto brokeri, varat signālus izmēģināt bez maksas.

Visas rekomendētās tirdzniecības platformas ir aprakstītas šeit >>>>

Ja vēlaties signālus aktivizēt bez maksas, tad nepieciešams izmantot to brokeri, kura norādes var atrast, pievienojoties signālu sistēmai. Tad visa Jūsu ieskaitītā nauda paliek Jums, Jūs to varat izmantot savam apgrozījumam – tirdzniecībai ar valūtām.

Ja vēlaties strādāt ar savu brokeri, tad varat samaksāt par signālu licenci un to aktivizēšanu. Tomēr, ja pārdomājāt, maksa par signālu izmantošanu netiek atgriezta.

Ja signālus aktivizējat caur norādi, kuru atradāt pievienojoties sistēmai, tad pirmais mēnesis Jums būs bez maksas,
nākošos sešus mēnešus maksa ir 30 €/mēn., no septītā mēneša tiek ņemta 1% samaksa no Jūsu saņemtās peļņas. Maksājums ir jāveic reizi mēnesī.

Ja vēlaties izmantot tikai Jūsu izvēlēto brokeri, tad ir iespējami divi varianti:

a) Signālu aktivizēšana vienam mēnesim. Cena: 100 eur par signālu pieslēgšanu, un abonements darbojas 1 mēnesi. Pēc tam tiek ņemta samaksa par katru mēnesi 30 eur.

b) Izmēģinājuma laiks 2 nedēļas. Cena: 50 eur par signālu pieslēgšanu, un abonements darbojas 2 nedēļas. Pēc tam tiek ņemta samaksa par katru mēnesi 30 eur.

Saņēmējs Virionta Commerce Ltd
Konta numurs GB07EPMT00997216439223
Summa saskaņā ar izvēlēto plānu
Maksājuma mērķis: Pelnas akademija, ***   vai Ivara signāli, *** vietā *** ierakstiet savu Pelnas akademija / Ivara signāli sistēmas e-pasta adresi – šādi mēs varēsim Jūs atrast sistēmā un pieslēgsim Jūsu izvēlētos pakalpojumus.
Bankas nosaukums Epayments Systems Limited
Bankas adrese 91 Wimpole Street, London W1G 0EF, United Kingdom
Bankas SWIFT kods EPMTGB2L
JA JUMS IR ePAYMENTS konts
e-wallet No. 001-722316
Maksājuma mērķis: Pelnas akademija, *** vai Ivara signāli, *** vietā *** ierakstiet savu Pelnas akademija / Ivara signāli sistēmas e-pasta adresi – šādi mēs varēsim Jūs atrast sistēmā un pieslēgsim Jūsu izvēlētos pakalpojumus.

Citas maksājuma metodes:

PayPal: info@virionta.com

BTC: sazinieties ar ivars@darbsmajas.com, lai iegūtu BTC adresi, kur nosūtīt maksājumu