PEĻŅA BEZ PIEPŪLES. Kā viss darbojas?

Lai varētu strādāt minētās sistēmas ietvaros, jums ir jāizdara divas lietas:

1. Atvērt tirdzniecības kontu pie brokera, ieskaitot vismaz 250 eiro, lai jums būtu ar ko tirgot;

2. Saņemt manu informāciju par nākotnes valūtas tirgus cenām.

Noskatieties šo video un izlasiet instrukcijas zemāk, un jūs redzēsiet, kā to izdarīt.

Piezīme. Šajā video es strādāju ar citu brokeri, tomēr ar broker Binomo viss darbojas tieši tāpat. Informācija atjaunināta 31/05/2017

 

1.Solis. Tirdzniecības konta atvēršana

1.Lai atvērtu tirdzniecības kontu pie brokera, noklikšķiniet uz šīs saites >>>

2. Formā ierakstiet savu e-pasta adresi un paroli,  un spiediet „OPEN REAL ACCOUNT“3.Savā e-pastā meklējiet vēstuli no brokera.4.Atvēris vēstuli, spiediet uz saites „CONFIRM”5.Dažas sekundes pagaidiet, līdz ielādēsies lapa un ierakstiet savus datus

6.spiediet uz “Open a real account” 7. Atzīmējiet šo lauku un spiediet “Continue”

8.Atrušinātājā lodziņā izvēlaties veidu, kā ieskaitīt naudu un izvēlaties pamata konta valūtu (rekomendēju izvēlēties karti vai sistēmu Neteller)

9.Tad lodziņā ierakstiet naudas summu, kuru vēlaties ieskaitīt un spiediet „DEPOSIT“. Mazākā depozīta summa ir 250 eiro. Bet iesaku sākt ar lielāku summu. Ja Jūsu iespējas to atļauj, iesaku sākt vismaz ar 500 Eiro.

Ja Jums ir lielāks depozīts, varēsiet veikt lielāku skaitu darījumu un tirgojoties Jūsu risks būs mazāks.

Atbildi, kāpēc vajadzīga lielāka summa, atradīsiet stratēģijas „Darījumu sērija“ aprakstā, skat. lapā www.darbsmajas.com/darijumu-serija.html )

10.Kad izvēlēsieties naudas ieskaitīšanas veidu un summu, ejiet lapā mazliet zemāk un spiediet „Deposit“.

11. Ierakstiet vajadzīgos datus un spiediet pogu „Pay Now“

*CVV ir speciāls numurs uz kartescvv-code12. Pārlādēsies lapa un savu ieskaitīto naudu redzēsiet platformas augšpusē.

STARP CITU,

Šim brokerim ir speciāla licence (0395 AA Vv0106), kas ir spēkā visās Eiropas Savienības valstīs, un viņam jāievēro ES direktīvas “MiFID“, kuras ietvaros tiek regulēta finanšu pakalpojumu darbība un tās uzturēšana visā ES. Tas nozīmē, ka brokeris atrodas ES oficiālo iestāžu uzraudzībā, tāpēc viņam jārīkojas godprātīgi, un jānodrošina piemērota klientu datu aizsardzība.

Ja vēl joprojām jūtaties nedroši par to, ka jūsu bankas kartes dati kaut kādā veidā var tikt izmantoti, es ieteiktu iegādāties atsevišķu karti, kurā līdzekļu atlikums būs ierobežots tiktāl, ciktāl tajā brīdī gatavojaties maksāt kādam, un visu citu pārējo laiku to saglabāt tukšu. Visiem šādiem darījumiem ir ļoti ērta un uzticama interneta banka Netteler. Vairāk informācijas, kā izmantot šo banku, jūs varat izlasīt šajā lapā: Internetbanka >>

 

2.Solis. Piekļuve tirgus analīzei.

Jums jāreģistrējas lapā “Ivarsa signāli”.

1.Atveriet mājas lapu www.tehniska-analize.darbsmajas.com un noklikšķiniet uz “Reģistrēties un saņemt signālus”

2-1

2.Atvērsies reģistrācijas veidlapa,

2-2

tajā ierakstiet savu e-pasta adresi, noteikti to pašu, kuru ierakstījāt atverot tirdzniecības kontu pie brokera, pretējā gadījumā sistēma Jūs neatpazīs.

Pēc tam izdomājiet un ierakstiet, un vēlreiz atkārtojiet savu paroli (parolei ir jāsastāv no vismaz 8 simboliem, burtiem un cipariem)

3.Kad viss ir gatavs, noklikšķiniet uz“Reģistrēties” (skat.att. augstāk).

Kad visu esat izdarījis, uzrakstiet man e-pastu ivars@darbsmajas.com un es Jums nekavējoties ieslēgšu signālus.

Ja viss ir pareizi, Jums vajadzētu redzēt informāciju par to, kā tuvākajā laikā mainīsies cenas valūtu tirgū.

2-3

GRIBU VĒRST JŪSU UZMANĪBU UZ TO, ka šo informāciju saņem tikai tie, kas ir gatavi aktīvi tirgot valūtu tirgū (t.i. atvēra tirdzniecības kontu pie brokera un ienesa tirdzniecībai nepieciešamo naudas summu). Šī instrumenta, kas ir paredzēts tirgus analīzei, izstrādāšana un testēšana man maksāja daudz laika, nervu un naudas, tādēļ to jebkuram es nedalu. Tādējādi piekļuve signāliem darbojas reģistrējoties >>TIKAI CAUR ŠO SAITI>>

Es dodu Jums bezmaksas mēneša peļņu. Vēlāk Jūs varēsiet izlemt, vai šis instruments ir vajadzīgs arī turpmāk.

3.Solis. Reāls darbs valūtu tirgū.

1.Vispirms atveriet informācijas sistēmu “Ivarsa signāli“. Noklikšķiniet uz Pieslēgties un, ievadot savus datus, pieslēdzieties pie sistēmas.3-22. Nedaudz uzgaidiet, kamēr atjaunosies informācija sistēmā “Ivarsa signāli”. Kartē M10 informācija no valūtu tirgus tiek atjaunota un sniegta ik pēc 10 minūtēm, M15- ik pēc 15 minūtēm, H1 – ik pēc stundas.

Par katru valūtu pāri tiek sniegta šāda informācija3-3

P.s. Gadījumā, ja Jūs vēl neesat atvēris tirdzniecības kontu, vai jums nav naudas šajā kontā, jums ir jāreģistrējas un jāienes nauda, tikai tad viss darbosies

3.Tad atveram tirdzniecības platformu un spiežam „Trading“.4. Tirdzniecības platformā spiežam uz rādītāja pie valūtu pāra (1), tad spiežam „Binary“ (2) un no valūtu pāra saraksta izvēlamies to valūtu pāri ar kuru tirgosimies (3)darb25.Atbilstoši šai informācijai ( ar informāciju par signāla) mēs veicam darījumus tirdzniecības platformā

 1. Izvēlamies valūtu pāri.
 2. Izvēlamies darījuma beigu laiku.
 3. Ierakstām ieguldījuma apmēru.
  1. Paraugā jūs redziet 100 procentu ieguldījuma apmēru un 100 EUR ieguldījuma summu. Jūs sāciet ar mazāku summu. Procenti tiek aprēķināti izmantojotdarījumu pārklāšanās principu. Plašāku skaidrojumu par to, kam ir vajadzīgs šis cipars, jūs atradīsiet stratēģijas Darījumu sērija” aprakstā.
 4. Vērojam cenu. Tad, kad cena kļūst tāda, kāda tā ir norādīta sistēmā “Ivarsa signāli”, veicam darījumu (pārejam uz nākamo soli).
 5. Atkarībā no tā, kāda tendence veidojas, noklikšķinām uz sarkanās vai zaļās pogas:
 1. Ja informācijā par valūtu pāri rāda ,noklikšķinām uz zaļās pogas CALL
 2. Ja informācijā par valūtu pāri rāda , noklikšķinām uz sarkanās pogas PUT

6.Apstiprinām darījumudarb4Ļoti svarīgi.

Pirms nospiežot pogu “APPLY”, pārbaudiet, vai ir attiecīga valūtu pāra cena tirgū (“Rate”). Tai jābūt tādai, kāda tā ir norādīta valūtu tirgus informācijas sistēmā:

 • Ja kurs pieaug, cenai jābūt tādai, kāda tā ir norādīta vai mazāka.
 • Ja kurss krīt, cenai jābūt tādai, kāda tā ir norādīta vai lielāka.

3-6

4. Solis. Nopelnītās naudas izmaksa

1.Tirdzniecības platformā spiežam uz sava uzvārda un tad izvēlamies“Withdrawal”iš1 2.Izvēlamies, kur vēlamies saņemt savu peļņu (rekomendēju skaitīt naudu uz to pašu karti ar kuru veicāt depozītu vai uz savu kontu Neteller (vairāk par Neteller priekšrocībām un kā to izmantot atradīsiet lapā „Internetbanka“)iš23.Pārskaitot peļņu uz karti, vajag ierakstīt summu, kuru vēlaties pārskaitīt, un kartes numuru;

Pārskaitot peļņu uz Neteller kontu – summa un Neteller konta numurs.

Ierakstām nepieciešamo informāciju un spiežam „WITHDRAW FUNDS“iš34. Naudas pārvedums notiek dažu dienu laikā. Kamēr operācija vēl nav veikta, tās statuss būs “Request in progress” un iedegsies sarkanā poga “Cancel a request” (operāciju vēl ir iespējams atcelt) iš4

Papildus informācija

Visus, kuri izmanto manas aprakstītās metodikas bināro opcionu tirgošanā, aicinu pievienoties klubam “Bināro opcionu treideri. Šī ir slēgta grupa facebook tīklā.

PIEDALĪŠANĀS GRUPĀ IR BEZMAKSAS, bet tajā tiek pieņemti tikai tie, kas tiešām tirgo.

Grupas Facebook tīklā adrese: https://www.facebook.com/groups/874319959284914/

FB


Comments

PEĻŅA BEZ PIEPŪLES. Kā viss darbojas? — 8 komentāru

 1. Kāda ir laika strapība ir Binomo ar Jūsu signāliem cik stundas vasarā un cik stundas ziemā un , kad mainās laika zona? Ja es reģistrējoties negribu bonusu no tā var atteikties pats ieliekot ķesīti nē vai ir jābrīdina viņu operātorus?

  Un kāpēc viņu norādītais telefons nav sazvanāms? Viņiem ir kāds cits numurs izņemot skype?

  • Pie brokera binomo laika josla tiek uzstādīta automātiski atkarībā no valsts, kuru norādījāt, kad reģistrējāties. Bet signālu sistēmā laika josla tiek uzstādīta saskaņā ar jūsu datora atrašanās vietu, tātad laikam arī signālu sistēmā, kā arī binomo platformā, un Jūsu datorā vajadzētu sakrist.
   skat. attēlu zemāk

   Ja es reģistrējoties negribu bonusu no tā var atteikties pats ieliekot ķesīti nē vai ir jābrīdina viņu operātorus? – Vislabāk tādos gadījumos uzrakstīt konsultantam caur live chat.

 2. Sveiki.

  Ko man darīt, ja jaugadījumā man ir atvērts konts Binomo. Vai man ir iespēja pierakstīties arī Ivara Signāliem?

 3. Labdien. Kapēc vairāk nedarbojas Banc De Binary? Vai vņi pa visam vairs nebūs?
  Un kas ir ar brokeri InteractiveOption?

  • Dzīve nestāv uz vietas un pienāk laiks, kad viss mainās. Par katru izmaiņu es informēju. Bet tagad vislabāk strādāt ar Binomo. Bet par Interactiveoption, kā arī BancDeBinary, es rakstīju jau vairāk kā pirms gada.
   Binomo šobrīd ir visoperatīvāk strādājošais, kā arī maksājumu veicošais brokeris. Pats no viņiem izmaksāju nopelnīto dažas reizes mēnesī.

 4. Sveicināti! Nākamnedēł ir doma pieslēgt jūsu signālus, Lai varētu pelnīt! Ja man ir binomo uz paundiem, tā arī derēs Ja ieskatu 250£! Vai man jāpārslēdz uz eiro! Un jā, Lai ievadītu savu nick vārdu un paroli uz jūsu signāliem, tad man jāraksta facebook paroles! Jo Es Binmo esmu ielogojies caur facebook profilu

  • Labdien,
   valūtu izvēlieties to, kuru izmantojot arī ikdienas dzīvē. Ja esat no Latvijas – izvēlaties Eiro, ja dzīvojat UK- Lielbritānijas mārciņas.
   Man jūsu pievienošanās datus nevajag. Lai Jūs varētu pieslēgties sistēmai, ievadiet to pašu e-pasta adresi, kuru izmantojat arī facebook sistēmā (jo tā pati e-pasta adrese tiek izmantota arī Jūsu tirdzniecības profilā pie brokera).
   Ja vēlaties, ka signāli Jums tiek pieslēgti bez papildus maksas, svarīgi, lai esat piereģistrējies caur manu norādi.
   + lai piešķirtu Jums signālu licenci, man būs nepieciešams Jūsu tirdzniecības konta numurs.
   to tirdzniecības konta numuru varat atrast šādi:
   1) pievienojies savam kontam, spiediet uz sava vārda, ta izvēlieties „personal inormation”

   2) Jūsu konta numurs ir šēit (skat. attēlu)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.