Stratēģija “Darījumu sērija”

Izmantojot unikālu algoritmu, no kura tiek iegūti signāli, un piemērojot viens otru pārklājošu darījumu principu, var iegūt īstu pārsteigumu!

Varat sākt tikai ar vienu dolāru un nedēļas laikā iegūt ne mazāk kā 3000% peļņas!

Aktīvs tirdzniecības konts pie brokera, mani signāli un kalkulators – viss, kas tev vajadzīgs, lai varētu kā pienākas “izsūkt sausu” finanšu tirgu 😀


—> Aizsūtīt kalkulatoru <—

Kā izmantot kalkulatoru:

1.Kalkulatora zaļajā lodziņā ierakstiet pirmo darījuma lielumu. Tas ir viss, ko vajag ierakstīt kalkulatorā, visa pārējā informācija excel failā izmainās automātiski.

1

2.Katra nākamā darījuma summu izdariet tādu, kāda norādīta kalkulatorā

2

3.Cik kopumā būs nepieciešams investēt, tas atkarīgs no tā, kurš pēc kārtas signāls būs veiksmīgs

3

Man personīgi strādājot pēc tādas sistēmas, vēl ne reizi nav bijis tā, ka, ņemot 15 min vai stundu ilgus signālus, vajadzētu veikt vairāk nekā piecu darījumu sēriju. Visbiežākās sērijas ir 2-3 darījumi pēc kārtas.

Bet drošības pēc kalkulatoru izveidoju tā, lai jūs varētu izrēķināt, kā būtu, ja vajadzētu veikt pat septiņus darījumus.

Darījumu vēsture no šīs video pamācības (brokeris 24Option)4b

un zemāk – signāli, pēc kuriem tika veikti darījumi:

1.5

2.6

3.7

4.8

Ja Jūs vēl neizmantojat “Ivara signālus“, TAGAD ir īstais laiks to sākt darīt!

Šeit Jūs atradīsiet detalizētu paskaidrojumu, kā šo sistēmu ieslēgt >>

Lai varēu izmantot signālus, nepieciešams datu plūsmas pakalpojums no valūtu biržas. Parasti tiešo pieeju šādiem datiem neviens nedod, to var saņemt tikai izmantojot brokera pakalpojumus. Turklāt ne visi brokeri sniedz tirgus datu nodošanas pakalpojumu citās sistēmās.

Tāpēc, ja vēlaties saņemt manus signālus, caur manu norādi jums ir jāatver aktīvs tirdzniecības konts pie broker, un tad varēsiet izmēģināt nopelnīšanas sistēmas “peļņa bez pūlēm” priekšrocības.

Kontu pie brokera varat atvērt, nospiežot šo saiti >> www.darbsmajas.com/broker.html 

Vēlos atgādināt, ka valūtu tirgus tiek analizēts reālā laikā, tātad, tiklīdz šīs sistēmas lietotāju skaits pārsniegs 120, man būs jāpērk jauns, daudz jaudīgāks serveris, un tāpēc man vajadzēs no visiem ņemt iemaksu.

Tāpēc pasteidzieties iegūt “atslēgu uz bagātībām” bez maksas!

Vēloties to izdarīt:
1. Atveriet tirdzniecības kontu pie brokera>>
2. Piereģistrējieties sistēmā “Ivara signāli

Svarīgi ir tas, ka pieeju maniem signāliem var saņemt tikai tie, kuriem ir aktīvs tirdzniecības konts pie brokera.

Tā kā par interneta serveri, kurā ieviesti tirgus (preču apgrozības sfēras) analizatori, man vienalga ir jāmaksā, programmētāji izdarījuši tā, lai informāciju saņemtu tikai tie, kuri nopietni sagatavojušies tirgoties un nopelnīt.

Jebkurš papildus lietotājs, kurš grib tikai “tāpat vien paskatīties”, bez vajadzības noslogo serveri.

Liels skaits tādu lietotāju varētu, tā teikt, “apēst” servera resursus, un tāpēc sistēmas darbs ievērojami palēninātos, bet sniegtā informācija kavētos un būtu neprecīza.

Tāpēc “Ivara signālu” informāciju var saņemt tikai tie, kuri pie brokera ir reģistrējušies caur manu norādi un kuriem ir aktīvs konts (t.i. ir veikuši depozītu un apstiprinājuši identitāti)

 


Comments

Stratēģija “Darījumu sērija” — 12 komentārs

  1. Sveiki vēlos sākt ar 250 eiro,ar kādu summu jūs man iesakāt sākt tirgoties ar 10 vai 20 eiro, vai ar 10 eiro nemaz nevar?

    • Minimālais depozīts ir 250 eiro. Bet ja vēlaties strādāt ar darījuma sēriju, tad vajadzētu vismaz 500 eiro.

  2. Labdien!
    Mēģināju sekot darījumu sērijai – bet faktiski sanāca, ka 1,2,3 darījums bija neveiksmīgs, bet tā vietā, lai dotu ceturto signālu jau ar 1382%, 15 min nākamias signāls bija uz otru pusi… tas nozīmē, ka sekošana bija veltīga un tikai uzaudzēts zaudējums. Ko darīt šādos gadījumos?

    • Ja esat piereģistrējies tad vēl vajag ieskaitīt naudu tirdzniecībai. Tikai tad var virzīties tālāk. Ja esat reģistrējies pie brokera Banc De Binary, spiediet lielo zaļo pogu “Deposit” un aizpildījis visus datus pārskaitiet naudu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.