Darba sākšana ar brokeri InteractiveOption

1.Posms. Tirdzniecības konta atvēršana

Lai nopelnītu naudu no tirdzniecības ar binārām opcijām, vispirms jāatver tirdzniecības konts pie brokera.

1. Noklikšķiniet >>uz šīs saites<<, lai reģistrētos pie brokera InteractiveOption

2.Atvērsies reģistrācijas forma. Aizpildiet to:

1-13.Aizpildot reģistrācijas formu un noklikšķinot “Reģistrēties”, uzgaidiet, kamēr pārlādēsies lapa un redzēsiet šādu logu:1Apsveicam! Jums jau ir savs tirdzniecības konts pie brokera. Palika vēl 2 posmi, un Jums būs iespēja nopelnīt naudu.

2. Posms. Tirdzniecības konta papildināšana

Kad Jums ir savs tirdzniecības konts platformā InteractiveOption, nepieciešams tajā ieskītīt naudu, kuru izmantosiet tirdzniecībā.

1.Nospiežam zilo pogu “DEPOSIT“.12.Atvērsies naudas ieskaitīšanas veidlapa. Aizpildām to2

3.Nospiežam zaļo pogu “Deposit“

4.Izvēlamies naudas ieskaitīšanas veidu. Var izvēlēties vairākas alternatīvas, bet visvieglāk to izdarīt, izmantojot bankas karti.2-3Ievadām bankas kartes informāciju un ieskaitāmo summu:

4.1.Kartes turētāja vārds un uzvārds

4.2.Kartes numurs

4.3.Bankas kartes derīguma termiņš

4.4.Kartes verifikācijas vērtības kods (CVV).No kurienes dabūt kartes drošības kodu, parādīts šajā attēlā, sk. zemāk.cvv-code

4.5.Ieskaitāmā summa

PIEZĪME: minimālā summa, kuru pieprasa brokeris, ir 250 USD. Tomēr es ieteiktu sākt ar lielāku summu. Ja ir iespējas, es ieteiktu ieskaitīt vismaz 500 USD.

Ar lielāku depozītu Jums būs iespēja veikt vairāk darījumu un tirgojot Jūsu risks būs mazāks. (Atbildi, kāpēc ir nepieciešama lielāka summa, Jūs atradīsiet stratēģijas “Darījumu sērija” aprakstā, skat. lapā)

5.Visu aizpildot, nospiežam pogu “CONTINUE”.

36.Pēc dažiem mirkļiem savu ieskaitīto naudas summu Jūs redzēsiet augšā, kur ir rakstīts “Balance: .. „4

Nopelnītās naudas izmaksāšana.

1.Noklikšķinām uz pogas “My Account” 4-12.Noklikšķinām uz pogas “Withdrawal”4-2

3.Ierakstām naudas summu, kas tiek izmaksāta un noklikšķinām uz“Submit”4-34.Ja mēs noklikšķināsim uz pogas “History”, redzēsim mūsu veikto darījumu operāciju vēsturi izvēlētajā periodā4-5Nauda tiek pārskaitīta tajā pašā kontā vai kartē, no kuras veicāt depozītu. Kamēr operācija vēl nav veikta, tās statuss būs “Pending” un iedegsies poga “Cancel” (operāciju vēl ir iespējams atcelt)

Vēlāk operācijas statuss būs “Approved” (tas nozīmē, ka operācija ir apstiprināta)


Comments

Darba sākšana ar brokeri InteractiveOption — 9 Comments

 1. Esmu ieskaitījis savus 250€ caur Jums un man ir divi jautājumi?!
  1.Kāpēc man neparādās valūtas “Ivarsa signāli” un rāda ka lapa lādējās!?
  2. Jautājums ir uz kādu adresi sūtīt pieprasītos dokumentus??

  • Sveiki!
   1. Kādu interneta pārlūkprogrammu Jūs izmantojat? ja jūs pārlūkojot internetu izmantojot “Internet Explorer”, tad mana programma nedarbojas, jo Internet Explorer neatbalsta jaunāko HTML standartu. Manus signālus vajag skatīties ar Google Chrome, Mozilla vai citām modernām pārlūkprogrammām.
   2.Šeit ir angļu valodā aprakstīts par to, ko un kā darīt >> http://goo.gl/GPwsfA
   Latviski kopsavilkums būtu šāds:
   Noskenēt un nofotogrāfēt (jābūt labas kvalitātes, lai skaidri varētu redzēt visus uzrakstus) šādus jūsu dokumentus:
   PERSONU APLIECINOŠĀ DOKUMENTA KOPIJU,
   KARTES, NO KURAS IZDARĪJĀT DEPOZĪTU, KOPIJU NO ABĀM PUSĒM (pirmajā pusē kartes kopijā atstājiet tikai pirmo un pēdējos četrus kartes numura ciparus, pārējo notušējiet, otrajā kartes pusē jābūt redzamam parakstam, CVV numuru notušējiet)
   JEBKURA DOKUMENTA, KAS SATUR JŪSU ADRESI, KOPIJU. Tas var būt jebkas, vai nu rēķins par komunālajiem pakalpojumiem, vai bankas izraksts, vai paziņojums par deklarēto dzīvesvietu
   Visus šos dokumentus jānosūta no tā e-pasta, kuru iesniedzāt veicot reģistrāciju pie brokera, uz adresi compliance@interactiveoption.com. Kad jūs nosūtīsiet savus datus brokerim, vēstules nosaukuma laukā (“subject”) ierakstiet savu vārdu un uzvārdu. Un viss. Divu darba dienu laikā brokeri pārskata dokumentus un galīgi aktivizē kontu, vai arī uzrakstīs, ja kāds dokuments neder.

 2. Pārāk mulsinoši, ka vietām rastīts USD, bet bildēs ir EUR, tad kādā valūtā labāk tirgoties vai arī varu izvēlēties pati un, teiksim, to darīt USD (ir atsevišķs USD konts)?

  • Man liekas, ka kaut kur komentārā jau rakstīju, ka kontus pie brokera jau biju atvēris tad, kad Latvijā vēl nebija eiro, Tajā laikā USD kurss bija labāks, tāpec kontos vēl ir arī dolāri. Bet šobrīd labāk ir atvērt kontu ar eiro, jo tad nevajadzēs papildus konvertēt valūtas. Bet tā vispārīgi, kāda valūta būs jūsu kontā, nav liela starpība – visas tirgus analizēšanas un peļņas iegūšanas metodes darbojas tāpat.

 3. bilance man paradijas bet tik un ta es neko nevaru izdarit man met ara so uzrakstu Server Error Occurred
  Your account is pending approval. Please fill out all required fields.

  • Tā parasti ir tāpēc, ka nav nosūtīti visi nepieciešamie dokumenti vai arī ir neaizpildīta visa brokera prasītā informācija. Uzrakstiet brokerim, izmantojot “live chat”, viņš paskaidros sīkāk, kā vēl trūkst.

 4. Sveiks ir radusies problema es ieskaitiju 250 eiro no sakuma man vini uzradijas balance loga bet tagad vairs nav. bet nesmu veicis nevienu darijumu un kad gribu veikt darijumu vins man izmet sadu tekstu.
  Server Error Occurred
  Your account is pending approval. Please fill out all required fields.

  ludzu palidzi!

 5. sveiks.. man radusies problema nevaru pieregitreties brokeru lapa interactiveoption.com uzradas vis ka tu biji radijis ierakstu visus datus un spiezu register un nekas nenotiek.

  • Vai izdevās piereģistrēties? Ja nē, tad vajag vai nu interneta pārlūkprogrammā iztīrīt vecos “cepumiņus” (cookies), vai arī mēģiniet ar citu pārlūkprogrammu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.