Darba sākšana ar brokeri Banc De Binary

Šo brokeri izvēlējos vairāku iemeslu dēļ:

1. Šis ir viens no senākajiem brokeriem, kas strādā ar binārām opcijām. Vecākais uzņēmums tirgū, kas nozīmē – visagrāk dibināts, un tas arī nozīmē, ka uzņēmumam ir vislielākā pieredze un tas ir viens no uzticamākajiem.

2. Uzņēmums ir zem ES oficiālo iestāžu uzraudzības. Tas nodrošina uzņēmuma uzticamību (tai jārīkojas godprātīgi un jānodrošina pienācīgu klientu datu aizsardzību).

3. Brokeru kompānijā ir krievu un angļu valodās runājoši konsultanti. Rakstot brokerim, izmantojot „live chat”, Jūs vienmēr varat uzaicināt Jūsu izvēlētajā valodā runājošo cilvēku, kurš atbildēs uz visiem tehniskajiem jautājumiem un palīdzēs efektīvāk izmantot tirdzniecības platformu.

4. Šim brokerim ir pašas minimālās prasības, lai uzsāktu tirdzniecību. No visiem brokeriem, ar kuriem es strādāju, šeit ir nepieciešama mazākā sākotnējā kapitāla summa. Minimālais ieguldījums var būt  1 USD vai eiro.

Šo iemeslu dēļ strādāt atbilstoši signāliem un izmantot stratēģiju “Darījumu sērija”, brokeris Banc De Binary ir vislabāk piemērots.

Pie brokera Banc De Binary principā viss darbojas tāpat, kā pie Interactiveoption, tikai tik daudz, kā dažās vietās atšķiras uzraksti. Zemāk sniedzu galveno darba soļu ar šo brokeri aprakstu

1

 

1.Posms. Tirdzniecības konta atvēršana

1. Noklikšķiniet >>uz šīs saites<<, lai reģistrētos pie brokera Banc De Binary

2.Atvērsies reģistrācijas forma. Aizpildiet to:

openacc

3.Aizpildot reģistrācijas formu un noklikšķinot “OPEN ACCOUNT”, uzgaidiet, kamēr pārlādēsies lapa un redzēsiet šādu logu:

myacc

4.Nospiežam augšā labajā pusē esošo zaļo pogu “DEPOSIT“.

myacc1

5.Izvēlamies naudas ieskaitīšanas veidu. Var izvēlēties vairākas alternatīvas, bet visvieglāk to izdarīt, izmantojot bankas karti (1) .

36.Ievadām bankas kartes informāciju un ieskaitāmo summu:

4

Kartes verifikācijas vērtības kods (CVV).No kurienes dabūt kartes drošības kodu, parādīts šajā attēlā, sk. zemāk.cvv-code

 

PIEZĪME: minimālā summa, kuru pieprasa brokeris, ir 250 USD. Tomēr es ieteiktu sākt ar lielāku summu. Ja ir iespējas, es ieteiktu ieskaitīt vismaz 500 USD.

Ar lielāku depozītu Jums būs iespēja veikt vairāk darījumu un tirgojot Jūsu risks būs mazāks. (Atbildi, kāpēc ir nepieciešama lielāka summa, Jūs atradīsiet stratēģijas “Darījumu sērija” aprakstā, skat. lapā)

7.Ierakstām savu kontaktinformāciju un, kad viss aizpildīts, nospiežam zilo pogu “APPLY”

5

8.Pēc dažiem mirkļiem savu ieskaitīto naudas summu Jūs redzēsiet augšā, kur ir rakstīts “Your Balance: .. „

6

 9.Apsveicam! Jūsu tirdzniecības konts ir gatavs, tagad var sākt pelnīt naudu!

2.Posms. Naudas pelnīšana.

1.Jāizvēlas “Regulated platform”

7

2.Kad ielādēsies tirdzniecības platforma, nospiediet  “Binaray options”

8

3. un tālāk visu dariet analoģiski, kā parādīts šajā video:

 

3.Posms.Nopelnītās naudas izmaksāšana.

1.Noklikšķinām uz pogas “Withdrawal”

9

2.Ierakstām naudas summu, kas tiek izmaksāta un noklikšķinām uz “Submit”

103.Nauda tiek pārskaitīta tajā pašā kontā vai kartē, no kuras veicāt depozītu. Kamēr operācija vēl nav veikta, tās statuss būs “Pending” un iedegsies sarkanā poga “Cancel” (operāciju vēl ir iespējams atcelt)

11


Comments

Darba sākšana ar brokeri Banc De Binary — 5 Comments

  • Jums vajadzētu vismaz 250 EUR, lai varētu sākt. Citādi vismazākā darījuma summa ir 1 EUR

 1. man kaut kas nav tā ar verifikāciju, nesaprotu, pie kam, lūdzu lai man sūta informāciju krievu valodā, bet atsūtīta angļu

  • uzrakstiet brokerim caur live chat, lai ar Jums komunicētu cits vadītājs, kas runā krieviski.

 2. Tirgoties var sākt tikai tad, kad ir veikta konta verifikācija. Instrukciju par konta verifikāciju var atrast šeit:
  Noskenēt un nofotogrāfēt (jābūt labas kvalitātes, lai skaidri varētu redzēt visus uzrakstus) šādus jūsu dokumentus:
  – PERSONU APLIECINOŠĀ DOKUMENTA KOPIJU,
  – KARTES, NO KURAS IZDARĪJĀT DEPOZĪTU, KOPIJU NO ABĀM PUSĒM (pirmajā pusē kartes kopijā atstājiet tikai pirmo un pēdējos četrus kartes numura ciparus, pārējo notušējiet, otrajā kartes pusē jābūt redzamam parakstam, CVV numuru notušējiet)
  -JEBKURA DOKUMENTA, KAS SATUR JŪSU ADRESI, KOPIJU. Tas var būt jebkas, vai nu rēķins par komunālajiem pakalpojumiem, vai bankas izraksts, vai paziņojums par deklarēto dzīvesvietu
  Visus šos dokumentus jānosūta no tā e-pasta, kuru iesniedzāt veicot reģistrāciju pie brokera, uz adresi compliance@bbinary.com . Kad jūs nosūtīsiet savus datus brokerim, vēstules nosaukuma laukā (“subject”) ierakstiet savu vārdu un uzvārdu. Un viss. Divu darba dienu laikā brokeri pārskata dokumentus un galīgi aktivizē kontu, vai arī uzrakstīs, ja kāds dokuments neder.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.