ČETRAS BIEŽĀKĀS IESĀCĒJU KĻŪDAS

Bez šaubām kļūdās visi. Nekļūdas tikai tie, kas vispār neko nedara. Kļūdīties principā nav tik slikti, protams, ja zini, kur esi pieļāvis kļūdu un vari uzlaboties. Jo tikai šādā veidā vari pilnveidoties, un tas attiecas ne tikai uz tirdzniecību, bet arī uz visām cilvēka darbības sfērām.

Tomēr daži cilvēki tirgojot daudzreiz atkārto tās pašas kļūdas un tāpēc nekustas no vietas. Sajūta ir tāda pati, it kā mēģinātu izlauzties ar galvu cauri sienai …

Tātad, lielākā daļa tirgotāju bieži vien pieļauj tās pašas kļūdas, un visas četras no visbiežāk sastopamām kļūdām tirgotāju starpā ir šādas:

1. Nemācīšanās. Viena no lielākajām kļūdām ir meklēt vieglāko ceļu un neko papildus nemācīties, kā arī neiedziļināties.Tomēr ja tev ir aktīvs tirdzniecības konts, tu vari saņemt papildu apmācības gan no brokera, gan piedalīties diskusijās facebook un saņemt norādījumus un vērtīgus ieteikumus no vairāk pieredzējušiem kolēģiem.

2. Priekšstats, ka tas “nav nopietni.” Ja tirdzniecību ar binārām iespējām uzskatīsi kā azartspēli vai hobiju, protams, no šīs darbības sasniegsi tikai viduvējus rezultātus.
Ja tu vēlies gūt pastāvīgus un ilglaicīgus panākumus, nepieciešams veltīt laiku un vairāk iedziļināties savās izmantotajās tirdzniecības stratēģijās. Neļauj tajā brīdī nevienam tevi traucēt vai pārtraukt. Un skaties uz to kā uz reālu biznesu.

3. „Pārsteidzīgums”. Ne viss vienmēr ir tieši tā, kā tu vēlies, un reizēm šķiet, ka tirgū šodien visi ir nostājušies pret tevi, vai arī, ka kāds sēž citā “vada pusē” un speciāli “maisa kārtis”, lai tikai visi tavi darījumi būtu neveiksmīgi.
Šādos gadījumos, vairāk nekā jebkad ir nepieciešams saglabāt vēsu prātu, jo, tiklīdz tu padosies emocijām – viss. Naudas zaudējums ir neizbēgams… Kad tas notiek, vienmēr vislabāk atiet no datora un tajā dienā netirgot, bet gan iesaistīties mācībās.

4. Gribēt visu tagad un šeit. Ļoti bieža iesācēju kļūda ir tā, ka vēloties nopelnīt cik iespējams vairāk, tiek riskēts ar to naudu, kuru zaudēt tirgotājs nevar atļauties … Tādēļ vislabāk sākt tikai ar minimālām summām, veikt mazus darījumus, tos pierakstīt uz papīra un tādā veidā uzlabot savu tirdzniecības stratēģiju un tirdzniecības iemaņas.

Šīs ir visbiežāk sastopamās jauno treideru kļūdas. Ja tev izdosies izvairīties no tām, tavas tirdzniecības iemaņas tikai pieaugs, un beidzot no šīs darbības varēsi ne tikai izdzīvot, bet arī īstenot daudz lielākus sapņus.

Ar cieņu –

Ivars

 p.s. Ja tu vēl netirgo, es iesaku to izdarīt tagad!

Izmanto Tadeuša signālus – sistēmu, kas ļauj nopelnīt vismaz 100 eiro katru dienu!
Instrukcijas par to, kā sākt, atradīsi šajā lapā >>www.darbsmajas.com/signalu-generators.html


Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.